Adventure Africa Twin Adventure Sports, DCT, Showa EERA

Technická data

Rok výroby: 2023
Objem: 1084 cm3
Výkon: 75 kW
Točivý moment: 105 nm

Cena

Cena: 479 800 Kč
Doporučená cena: 489 900 Kč
Doporučená cena DCT: 489 800 Kč
Akční cena DCT: 479 800 Kč

Popis

Akce: Sleva 10.000,- Kč. Navíc bonus 5.000,- Kč při využití výhodného financování Honda financial services!

Začněte s úžasnými schopnostmi modelu Africa Twin. Přidejte palivovou nádrž s dlouhým dojezdem a s ní spojený komfort, možnost volby odpružení Showa EERA™ a šestistupňové převodovky DCT a také nový, vylepšený, kratší štít a živé barvy Cracked Terrain – inspirované původním modelem Africa Twin – a získáte model Africa Twin Adventure Sports. Špičkový motocykl na dlouhé cesty.

Cestování vás posouvá. Proměňuje vás. Nová místa. Lidé. Zkušenosti. Život plný vzpomínek. Každá cesta začíná s pocitem očekávání toho, co přijde, a končí s nádechem nostalgie, s vrozenou touhou začít plánovat znovu. Díky svému dojezdu na dlouhé vzdálenosti a všestranným schopnostem otevírá model Africa Twin Adventure Sports celý svět pod vašimi koly. A sveze vámi jako nic jiného.

Kam to bude příště? To je jen na vás. 24,8 l paliva umožňuje dojezd přes 500 km. Skvělé, když nevíte, kde je nejbližší čerpací stanice. Nový čelní štít nastavitelný v pěti směrech je kratší a otevírá výhled dopředu, ale je pečlivě skloněný tak, aby spolu s horním aerodynamickým krytem poskytoval stejně vynikající ochranu. A protože málokdo ví, jaké bude počasí zítra – nebo za další zatáčkou – chlad spolehlivě zaženou vyhřívané rukojeti.

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.