Street CB 300R

Technická data

Objem: 286 cm3
Výkon: 22.8 kW
Spotřeba: 3,1 l

Cena

Cena: 134 800 Kč
Doporučená cena: 134 900 Kč
Akční cena: 134 800 Kč

Popis

Akce: Bonus 3.000,- Kč při využití výhodného financování Honda financial services!

Přiznejme si to, jízda na motorce je naše potěšení. Motocykl, na kterém jezdíte, podtrhuje vaši osobnost, a právě tu umocňují klikaté linie CB300R. Kombinací minimalismu Neo Sports Café s konstruktérským smyslem pro detail vznikl motocykl, který přináší více za méně. Prémiové odpružení a brzdy zajišťují lehké a sebevědomé ovládání zatímco motor odměňuje točivým momentem a výkonem. Neomezujte se. Odvažte se!

Lehký a pevný trubkový ocelový rám s vyváženou tuhostí je vyladěný pro zpětnou vazbu a agilní řízení. Také vyniká v odstrojené zadní části motocyklu CB300R. Nové 41mm vidlice SFF-BP USD zaručují výjimečnou reakci zavěšení, zatímco zadní tlumič má nastavitelné předpětí. Radiální přední a zadní pneumatiky 110/70R-17 a 150/60R-17 mají trakci jako velké motocykly. Čtyřpístový brzdový třmen s 296mm plovoucím kotoučem vyvíjení velkou brzdnou sílu.

4ventilový motor DOHC je připravený na každé otáčky. Motor modelu CB300R představuje kompaktní klenot, který dosáhne 27,5 Nm při 7 550 ot./min a maximálně 22,9 kW při 9 000 ot./min. Máte tedy k dispozici silný točivý moment pro každou zatáčku a skutečný výkon pro rychlou jízdu. Aby se vám ve městech jezdilo lépe, antihoppingová spojka řízením převodovky usnadňuje řazení vyšších stupňů a zadní kolo při prudkém brzdění nebo podřazování odskakuje méně. Motor je také ekologičtější a splňuje normu EURO5.

Jeho vyšší kvalitu poznáte podle malých detailů. Tenký LCD přístrojový panel vás okamžitě informuje o všem podstatném. Nový materiál sedadla je pohodlný a odolný. Leštěné hliníkové boční plechy vynikají oproti černému kovu motoru, rámu, kyvné vidlici a litým hliníkovým kolům. Na tlumiči a bočních krytech najdete signaturu CB, podle níž poznáte, že motocykl patří do speciální rodiny Honda. Model CB300R je jiný než všechny ostatní.

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.