Adventure CB 500X

Technická data

Objem: 471 cm3
Palivo: Benzin
Výkon: 35 kW
Hmotnost: 197 kg

Cena

Cena: 174 800 Kč
Doporučená cena: 174 900 Kč
Akční cena: 174 800 Kč

Popis

Akce: Bonus 3.000,- Kč při využití výhodného financování Honda financial services!

Motocykl CB500X má drsný vzhled, který motivuje k dobrodružným výpravám. Byl inspirován legendárním modelem Africa Twin a i s nově upravenou grafikou kombinuje robustní linie s agresivnějším výrazem. Vysoký čelní štít navíc zajišťuje pohodlí.

CB500X se pyšní dvouválcovým motorem, bez kterého se při prozkoumávání různých typů cest neobejdete. Silný, hbitý a efektivní dokonce i na dlouhých cestách: dává vám svobodu, o které jste snili. A stejně jako jeho větší příbuzní má pomocnou spojku v olejové lázni, která usnadňuje řazení nahoru a zvládá zablokování zadního kola při tvrdém řazení dolů.

Motocykl CB500X je vybaven atraktivním LCD přístrojovým panelem s negativním zobrazením, který obsahuje ukazatele zařazeného převodového stupně a indikátory řazení nahoru. Zúžená řídítka poskytují kontrolu nad strojem a maximální ovladatelnost. Plné LED osvětlení, včetně ukazatelů, stroj perfektně doplňuje. 41mm teleskopické vidlice s dlouhým zdvihem mají nastavitelné předpětí pružiny, stejně jako zadní zavěšení Pro-Link s tlumičem Monoshock.
 

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.