Street CB125R

Technická data

Rok výroby: 2024
Objem: 124.9 cm3
Výkon: 11 kW
Točivý moment: 11.6 nm
Hmotnost: 130 kg
Spotřeba: 2,1 l

Cena

Cena: 118 800 Kč
Doporučená cena: 118 900 Kč
Akční cena: 118 800 Kč

Popis

Akce: Bonus 3.000,- Kč při využití výhodného financování Honda financial services!

Model CB125R skrývá nadupaný výkon ve stylové siluetě a nabízí začínajícím jezdcům vzrušující zážitek z jízdy. Menší bratříček úžasného modelu CB1000R, a tedy člen rodiny Neo Sports Café, je na první pohled nepřehlédnutelný díky výraznému provedení, které skrývá trubkový ocelový rám. Nabízí luxusní prvky, jako je špičkový LCD přístrojový panel a plné LED osvětlení, ale co vás skutečně zaujme, je mimořádný výkon nového motoru DOHC o objemu 125 ccm a přesné odpružení s vidlicemi Showa SFF-BP.

CB125R se vyznačuje svým minimalismem. Čím víc na něm budete jezdit, tím větší jistotu získáte. Díky své kompaktní velikosti je snadno ovladatelný, a přitom je díky vlastnostem velkých motorek skvělým prvním krokem do světa „opravdových“ strojů. Zcela nový jednoválcový čtyřventilový motor DOHC zvyšuje maximálního výkon a točivý moment o 1,2 kW a 1,6Nm s ovládáním šestistupňovou převodovkou s plynulým řazením. Vylepšený motor doplňují 41mm přední vidlice Showa SFF-BP, což je vysoce kvalitní prvek, který najdete u našich větších motocyklů. Postarají se o precizní ovládání a řízení, společně s pneumatikami plné velikosti a radiálními předními brzdovými třmeny s jednotkou měření setrvačnosti (IMU) pro řízení ABS. Pokud jste připraveni posunout se o stupínek výše, je pro vás ten pravý.

Vzrušení z jízdy. Každý člen rodiny ­– jednoválcové CB125R a CB300R i čtyřválcové CB650R a CB1000R – nabízí dechberoucí výkon motoru i podvozku. To ale není vše. Všechny modely se svými technickými údaji řadí do prémiové kategorie, s důrazem na kvalitní díly. A navíc mají styl. Řada Neo Sports Café se vyznačuje elegantní jednoduchostí konstrukce, výraznou a syrově krásnou. Budete hrdí na to, že patří vám.

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.