Street & Touring NT 1100

Technická data

Rok výroby: 2022
Objem: 1084 cm3
Palivo: Benzin
Výkon: 75 kW
Točivý moment: 104 nm
Hmotnost: 238 kg

Cena

Cena: 349 800 Kč
Doporučená cena: 349 800 Kč
Doporučená cena DCT: 374 800 Kč

Popis

Již nyní přijímáme objednávky se zvýhodněním!

Chcete cestovat? Nový motocykl NT1100 nabízí vše, co potřebujete, v jednom stroji. Díky lehkému a snadnému ovládání a odpružení s dlouhým zdvihem je agilní a přizpůsobený požadavkům města. Je to však také fantastický cestovní stroj s výkonným dvouválcovým motorem, vysokou úrovní výbavy a pohodlným designem GT pro dva. Přidejte prémiové jízdní technologie – a možnost šestistupňové dvouspojkové převodovky – a zbývá už jen jedna věc, kterou je třeba zvážit. Kam a jak daleko se chcete vydat?

Elegantní design nabízí nejen vynikající aerodynamiku, ale i komfort na dlouhých cestách 

Řadový dvouválec SOHC o objemu 1 084 cm3 disponuje výkonem 75 kW a točivým momentem 104 Nm.

To je na motocyklu NT1100 úžasné. Je zkrátka univerzální. Elegantní aerodynamika, velký štít nastavitelný v pěti směrech a horní/spodní deflektory poskytují vynikající ochranu proti větru. Kompaktní rozměry jsou však jako stvořené pro jízdu ve městě. Sedlo s výškou 820 mm je pohodlné pro dvě osoby a je přizpůsobené flexibilní jízdní poloze, která vám umožní splynout se strojem nebo relaxovat. Můžete se spolehnout také na vysokou úroveň výbavy. Kromě postranních kufrů je model NT1100 vybavený 20litrovou palivovou nádrží s dojezdem 400 km (režim WMTC), vyhřívanými rukojeťmi, tempomatem, zásuvkami USB/ACC a zadním nosičem. Údržbu zadních kol usnadňuje středový stojan.

Špičková 43mm inverzní vidlice Showa a centrální zadní tlumič s hydraulickým nastavením předpětí.

Vysoká užitná hodnota díky standardně dodávané výbavě zahrnující boční kufry, vyhřívané rukojeti, tempomat či centrální stojan.

Komfort a ochranu proti povětrnostním vlivům zlepšuje plexi štít nastavitelný do 5 poloh společně s horními/dolními deflektory.

Elektronická výbava zahrnuje 3 přednastavené a 2 přizpůsobitelné „uživatelské“ režimy plus 3úrovňový systém nastavitelné kontroly trakce a systém pro zamezení zvedání předního kola.

Dotykový TFT displej s úhlopříčkou 6,5 palce disponuje technologiemi Apple CarPlay®, Android Auto® a konektivitou Bluetooth® .

Šestistupňová automatická převodovka DCT je k dispozici jako volitelná výbava.

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.