Adventure CRF 1100L AFRICA TWIN

Technická data

Rok výroby: 2020
Objem: 1084 cm3
Výkon: 75 kW
Točivý moment: 105 nm
Hmotnost: 226 kg
Spotřeba: 4.9 l

Cena

Cena: 349 800 Kč
Doporučená cena: 369 800 Kč
Doporučená cena DCT: 394 800 Kč
Akční cena: 349 800 Kč
Akční cena DCT: 374 800 Kč

Popis

Akční nabídka ve spolupráci s Honda Financial Services je platná do 30.12.2020 nebo do vyprodání skladových zásob.

Motocykl Africa Twin u nás k dispozici jako zkušební.

Akce na všechny verze - neváhejte zavolat nebo napsat o nezávaznou nabídku. K motocyklu možnost originální výbavy v hodnotě až 39.990,- Kč zdarma dle výběru (hliníkové kufry, vyšší plexi, tankbag, plastové kufry) Stačí si jen vybrat. 

K dipozici také se stále více oblíbenou automatickou převodovkou DCT za cenu: 369.800,- Kč.

Bonus ve výši 20.000,- Kč v případě financování dotovaným úvěrem. Akční nabídka ve spolupráci s Honda Financial Services je platná do 30.09.2020 nebo do vyprodání skladových zásob.

Nyní k motocyklu zvýhodněná cena na kompletní sadu 3 hliníkových kufrů (3x hliníkový kufr, tašky, 2x adventure bag).

K dispozici také nadstandardně vybavená limitovaná edice Desert Star.

Protože v terénu kontrola znamená všechno. Proto jsme zcela přebudovali šasi i lehčí hlavní rám motocyklu Africa Twin; hliníkovou kyvnou vidlici ve stylu CRF450R a šroubovací hliníkový zadní pomocný rám jsme sladili s nastavitelnými dlouhými předními vidlicemi Showa a zadním tlumičem. Jízdní poloha je rovněž přizpůsobená pro sezení i stání s vysokými řídítky a konturovaným, štíhlejším sedlem. Sportovní kapotáž ve stylu rally je stejně štíhlá s kompaktním předním krytem a štítem. Duální reflektory s plným LED světlem využívají automatickou technologii DRL pro pronikavou svítivost a konzistentní viditelnost během dne.

Skutečný test toho, co je kde možné. Vyrobili jsme nový model Africa Twin, abychom posunuli hranice. Zvýšený objem motoru zesiluje točivý moment v polovině rozsahu – s maximálním vrcholem 5 Nm pro nepolevující lineární hnací výkon – a zvyšuje špičkový výkon o dalších 5 kW. Výfukový systém v závodním stylu volně dýchá s praskotem, který upoutá váš sluch.

Jednotka měření setrvačnosti (IMU) v 6 osách nepřetržitě monitoruje dynamické pohyby pro přesné řízení systému kontroly trakce Honda (HSTC), systému zamezujícího zvedání předního kola a brzdy motoru prostřednictvím čtyř výchozích jízdních režimů a dvou uživatelsky přizpůsobitelných režimů. Systém náklonového ABS pro jízdu v zatáčkách zajišťuje zvýšenou bezpečnost na silnicích a zahrnuje terénní nastavení i zadní vypínač systému ABS.

Pokud nezkoumáte cestu před sebou, budete se dívat na přístrojový panel motocyklu Africa Twin – proto jsme jej vybavili 6,5palcovým dotykovým displejem TFT s aplikací Apple CarPlay® a připojením Bluetooth. Volitelná dvouspojková převodovka DCT nabízí manuální a automatické řazení a také spínač G pro přímější záběr, když se vydáte mimo silnici.

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.