Skútry FORZA 300

Technická data

Objem: 279 cm3
Palivo: benzín
Výkon: 18.5 kW
Točivý moment: 27.2 nm
Hmotnost: 185 kg

Cena

Cena: 124 800 Kč
Doporučená cena: 139 900 Kč
Akční cena: 124 800 Kč

Popis

Akce

Akční nabídka ve spolupráci s Honda Financial Services je platná do 30.12.2020 nebo do vyprodání skladových zásob.


Možné objednání i s originálním Smart Top Boxem v barvě skútru za cenu: 134.800,- Kč. 

Nejnovější verze má zbrusu nový trubkový ocelový rám, lehčí konstrukci a silný motor o objemu 279 cm3 dodávající skútru agilní vlastnosti. Díky systému volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC), jenž je u skútru Honda použit úplně poprvé, se můžete spolehnout na skvělou trakci. Osvětlení je kompletně zajištěno diodami LED, čelní štít lze elektronicky nastavovat a na přístrojovém panelu se nachází kombinace digitálních a analogových přístrojů. Tento nový skútr působí dojmem opravdového GT a pod oplášťováním ukrývá vskutku sportovní vlastnosti.

Parametry kapalinou chlazeného motoru SOHC o objemu 279 ccm byly upraveny, aby měl motocykl nejen dynamičtější vlastnosti, ale také intenzivnější – a díky převodovce V-Matic také plynulejší – zrychlení. Model Forza má nyní vyšší maximální rychlost, aniž by se tak stalo na úkor spotřeby paliva. Na jednu nádrž ujedete až 350 km.

Dynamické zrychlení

Poprvé je u skútru Honda použit systém volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC). Tento systém průběžně sleduje točivý moment motoru a reguluje prokluz zadního kola. Jeho výhody oceníte nejen z hlediska bezpečnosti při zatáčení na mokré vozovce, ale také za sucha, kdy dokáže přesně regulovat výkon přenášený na zadní kolo a maximalizovat tak zrychlení na výjezdu ze zatáčky. 

Barevná provedení: dle aktuální skladové dostupnosti.

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.