Skútry Forza 300 Smart Top Box

Technická data

Rok výroby: 2020
Objem: 279 cm3
Výkon: 18.5 kW
Hmotnost: 182 kg

Cena

Cena: 134 800 Kč
Doporučená cena: 149 900 Kč
Akční cena: 134 800 Kč

Popis

Akce


Akční nabídka ve spolupráci s Honda Financial Services je platná do 30.12.2020 nebo do vyprodání skladových zásob.

K dispozici také verze bez kufru za akční cenu: 124.800,- Kč 

Nejnovější verze má zbrusu nový trubkový ocelový rám, lehčí konstrukci a silný motor o objemu 279 cm3 dodávající skútru agilní vlastnosti. Díky systému volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC), jenž je u skútru Honda použit úplně poprvé, se můžete spolehnout na skvělou trakci. Osvětlení je kompletně zajištěno diodami LED, čelní štít lze elektronicky nastavovat a na přístrojovém panelu se nachází kombinace digitálních a analogových přístrojů. Tento nový skútr působí dojmem opravdového GT a pod oplášťováním ukrývá vskutku sportovní vlastnosti.

Tvary inspirované rychlým pohybem odpovídají aerodynamické efektivitě a stylu. Model Forza je ztělesnění hladkých moderních linií, které vytvářejí sportovní dojem s ostřejším a soustředěnějším vzhledem.

Poprvé je u skútru Honda použit systém volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC). Tento systém průběžně sleduje točivý moment motoru a reguluje prokluz zadního kola. Jeho výhody oceníte nejen z hlediska bezpečnosti při zatáčení na mokré vozovce, ale také za sucha, kdy dokáže přesně regulovat výkon přenášený na zadní kolo a maximalizovat tak zrychlení na výjezdu ze zatáčky.

Barevná provedení: dle aktuální skladové dostupnosti.

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.