Adventure Honda CRF1100L Africa Twin Desert Star, Limitovaná edice

Technická data

Rok výroby: 2020
Objem: 1084 cm3
Výkon: 75 kW
Točivý moment: 105 nm
Hmotnost: 226 kg

Cena

Cena: 364 800 Kč
Doporučená cena: 399 800 Kč
Akční cena: 364 800 Kč
Akční cena DCT: 389 800 Kč

Popis

Akce na všechny verze - neváhejte zavolat nebo napsat o nezávaznou nabídku. 

Akční nabídka ve spolupráci s Honda Financial Services je platná do 30.12.2020 nebo do vyprodání skladových zásob.

Limitovaná edice Desert Star 2020.

Edice Desert Star je dalším členem věhlasné rodiny Africa Twin. Jedná se o verzi, která je v základu ještě lépe vybavená aby dokázala na sto procent zvládnout Vaše dobrodružství. Asfalt, šotolina nebo písek je jen na Vás kudy se vydáte.

Již v základní verzi Africa Desert Star disponuje sadou dvou hliníkových kufrů (37 a 45) se zamykací odnímatelnou montážní sadou. Podle hesla: "Africa bez kufrů není Africa". Možnost výběru barevného provedení.

Dále vysokým plexi štítem pro pohodlné cestování i ve vyšších rychlostech nebo například s přilbou s kšiltem. Malé plexisklo dostanete k motocyklu a můžete jej libovolně zaměňovat.

Nejdůležitějším prvkem jsou špičkové pneumatiky kdy budete mít možnost i s terénní pneumatikou spolykat tisíce kilometrů na jednu sadu. Defekt? Prakticky neznámá záležitost. Desert Star disponuje hned dvěma možnostmi provedení dezénu a to buď na lepší cesty nebo naopak na ty nejhorší. Motorka bude připravená na pneumatikách dle dohody a druhou sadu dostanete k motocyklu zdarma!

Veškerá další konfigurace motocyklu proběhne individuálně a naprosto dle Vaší představy, přesně podle Vašich potřeb a přání. Neváhejte zavolat o nezávaznou nabídku.

Barevné provedení červená nebo černá.
K dispozici také se stále oblíbenější automatickou převodovkou DCT.

Akční nabídka ve spolupráci s Honda Financial Services je platná do 30.04.2020 nebo do vyprodání skladových zásob. Nezávazná nabídka kompletně dle Vašich představ a možností je samozřejmostí.

Nové šasi, kapotáž a jízdní poloha zajišťují kontrolu v terénu.
Protože v terénu kontrola znamená všechno. Proto jsme zcela přebudovali šasi i lehčí hlavní rám motocyklu Africa Twin; hliníkovou kyvnou vidlici ve stylu CRF450R a šroubovací hliníkový zadní pomocný rám jsme sladili s nastavitelnými dlouhými předními vidlicemi Showa a zadním tlumičem. Jízdní poloha je rovněž přizpůsobená pro sezení i stání s vysokými řídítky a konturovaným, štíhlejším sedlem. Sportovní kapotáž ve stylu rally je stejně štíhlá s kompaktním předním krytem a štítem. Duální reflektory s plným LED světlem využívají automatickou technologii DRL pro pronikavou svítivost a konzistentní viditelnost během dne.

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.