Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

ROZUMÍM

Skútry Integra

Technická data

Rok výroby: 2020
Objem: 745 cm3
Výkon: 40 kW
Točivý moment: 68 nm
Hmotnost: 238 kg

Cena

Cena: 234 800 Kč
Doporučená cena: 249 900 Kč
Akční cena: 234 800 Kč

Popis

Akční nabídka ve spolupráci s Honda Financial Services je platná do 30.04.2020 nebo do vyprodání skladových zásob.

Nový model Integra vám poskytne ryzí příval motocyklového výkonu, ale neztrácí přitom pohodlí a praktičnost luxusního skútru. Vyznačuje se nejen hbitostí a ovladatelností se sportovní charakteristikou, ale rovněž spotřebou paliva, která patří mezi špičku ve své třídě, včetně plnění emisních norem Euro 4. Zajeďte si do města nebo vyrazte z města – každá zatáčka bude vaše.

Větší a jasnější přístrojový panel LCD modelu Integra zobrazuje kromě obvyklých údajů, jako je spotřeba paliva, teplota vyhřívání rukojetí a rychlost, také informace o aktuálních výkonových parametrech pomocí intuitivních barevných kontrolek.

Pět režimů na výběr

Přístrojový panel disponuje pěti různými režimy: DCT, Gear, Rev, Eco a Shift – každý s vlastní sadou barev odpovídající výkonu motocyklu. To znamená, že můžete zjistit, který převodový stupeň je zařazený, úroveň otáček nebo dokonce jak úsporně jedete. To vše jediným pohledem na displej.

Integra

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

© 1992 - 2020 Honda Roman Bartyzal