Custom Limitovaná edice CMX 1100 Rebel Freedom Star

Technická data

Barva: Černá/Šedá
Objem: 1084 cm3
Výkon: 64 kW

Cena

Cena: 274 800 Kč
Doporučená cena DCT: 299 800 Kč
Akční cena: 274 800 Kč
Akční cena DCT: 299 800 Kč

Popis

Nyní pouze v Českých Budějovicích k dispozici limitovaná edice už tak oblíbené verze modelu Honda CMX 1100 Rebel tentokrát v provedení Freedom Star kdy v ceně najdete oproti základní verzi hnědé prošívané sedlo, solo nosič, sadu padacích rámů a sadu masky předního světla. Původní sestava sedadel je samozřejmě k motorce.

Možnost nadstandardních stylových bočních tašek kdy objem si můžete zvolit. Tašky jsou zamykatelné a snadno se sundají. Sbalit se tak na dlouhou cestu díky až 45L prostoru přestává být problémem.

Jste připraveni svou jízdu posunout dál? Pak nastal čas. Čas na něco nepoznaného. Seznamte se s novým modelem Rebel CMX1100. Na kost obnažený motocykl, který vzdává čest podomácku upravovaným americkým motocyklům stylu „bobber” se širokými pneumatikami, ale zároveň přináší řadu moderních detailů. Jistě, je to pohledná motorka, která bude v širokých ulicích města jako doma. Ale skrývá v sobě mnohem víc.

Díky individuálnímu vzhledu – a také snadnému, hbitému ovládání a zábavné odezvě motoru – si Rebel CMX500 získal srdce mnoha jezdců po celém světě, včetně těch, kteří na dvě kola usedli poprvé. Ale teď je čas pro další. Rodinná podoba se nezapře, ale Rebel CMX1100 je i trochu samorost. Dynamický a osobitý řadový dvouválcový motor nabízí elektronické ovládání plynu, 4 jízdní režimy, systém kontroly trakce Honda a řízení trakce k zamezení zvedání předního kola. Tempomat je standard a naše jedinečná šestistupňová dvouspojková převodovka je volitelná. Tento pohodový cruiser si poradí i v zatáčkách – v těch mají hlavní slovo 43 mm dlouhé přední vidlice s olejovou patronou, zadní tlumiče s oddělenou nádobkou a radiální

 

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.