Street & Touring SUPER CUB C125

Technická data

Rok výroby: 2020
Objem: 125 cm3
Výkon: 7.1 kW
Točivý moment: 10.4 nm
Hmotnost: 109 kg

Cena

Cena: 79 900 Kč
Doporučená cena: 89 900 Kč
Akční cena: 79 900 Kč

Popis

Akční nabídka ve spolupráci s Honda Financial Services je platná do 30.12.2020 nebo do vyprodání skladových zásob.

Super Cub C125 otevírá novou stránku v unikátním příběhu univerzálního vozidla, které se prodávalo ve více než 160 zemích, a jehož okamžitě rozpoznatelný vzhled mu jako prvnímu vozidlu v historii v Japonsku umožnil získat trojrozměrnou ochrannou známku.

Zatímco vzhled se od klasické šablony neodchyluje, nárůst výkonu a točivého momentu díky motoru o objemu 125 cm3 napomáhá Hondě Super Cub při pohybu v městském provozu; také jeho automatická odstředivá spojka byla vylepšena, aby se dokázala vypořádat s nárůstem výkonu a poskytla mimořádně hladké a tiché řazení.

Vylepšení se dotkla i ocelového rámu, který byl optimalizován s důrazem na vyváženou tuhost, která je v případě modelu Super Cub zárukou skvělé použitelnosti. Přední i zadní odpružení s dlouhým zdvihem, 17palcová kola z hliníkové slitiny, či přední kotoučová brzda jsou zárukou svižných a sebejistých jízdních vlastností a vysokého brzdného výkonu. Osvětlení tvořené výhradně LED diodami dodává stroji moderní dotek, zatímco inteligentní klíč Smart Key je zárukou pohodlí při každodenním používání.

Evokující design modelu Super Cub C125 vynikne díky novým perleťovým lakům. Stroj bude nabízen v následujících provedeních:

Modrá perleťová Pearl Niltava Blue

Červená perleťová Pearl Nebula Red

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.