SVOLÁVACÍ KAMPANĚ A AKTUALIZACE PRODUKTŮ

Zajistíme, abyste se dozvěděli všechny novinky o svém motocyklu Honda.
Kromě řešení potenciálního ohrožení bezpečnosti přispívají svolávací kampaně a aktualizace produktů také ke zlepšení dlouhodobé kvality našich produktů a vašich zkušeností s vlastnictvím produktu značky Honda. Proto důrazně doporučujeme, abyste si nechali provést příslušné práce. Chcete-li si ověřit případné neprovedené práce v rámci svolávacích kampaní, doporučujeme vám obrátit se na svého dealera Honda a také sledovat tuto stránku, která je pravidelně aktualizována.

Co je svolávací kampaň?
Svolávací kampaně jsou vyhlášeny v případech, kdy výrobce zjistí závadu související s bezpečností, která může způsobit potenciální ohrožení bezpečnosti. Příčinou může být funkce, tvar nebo konstrukční řešení motocyklu a může s určitou pravděpodobností přinést významné riziko zranění řidiče nebo spolujezdce nebo ostatních účastníků silničního provozu.

Co je aktualizace produktu?
Aktualizace produktů nesouvisí s bezpečností. V rámci zdokonalování technických řešení se mohou vyskytnout případy, kdy výrobce vyvinul nové součásti nebo procesy přispívající ke zlepšení celkové kvality motocyklu.

Online kontrola (tato kontrola je pouze pro motocykly Honda)