200403-clanky-jazz-crosstar_ms

HONDA CROSSTAR hybrid

…Odveze Vás po všech cestách, dynamicky a s hvězdnou spotřebou…

Cesta do budoucnosti

S hybridní technologií máme více než 20 let zkušeností a nový model Crosstar byl vyvinut inženýry, kteří jsou odborníky na slovo vzatí a snaží se snížit emise a zlepšit účinnost a hospodárnost motoru. Naše nová generace hybridní technologie e:HEV poskytuje dynamický a elektrizující zážitek z jízdy a poskytuje nové řadě Crosstar vysoký výkon a hospodárnost provozu s nízkou produkcí emisí. Díky této pokročilé technologii je nový Crosstar v dnešní době důležitější než kdykoli předtím. 

Celkový výkon 107 k/80 kW dokáže zrychlit vůz z 0 na 100 km/h za 9,9 sekundy a maximální rychlost vozu činí 173 km/h. Výsledkem je nenáročná a pohodlná jízda, ať už projíždíte městem nebo jedete vysokou rychlostí po dálnici.

!!! Automatická převodovka je v ceně vozu bez obvyklého příplatku !!!

Pro příklad senzační hospodárnosti hybridní technologie uvádíme srovnání spotřeby a s tím souvisejících úspor nového hybridního vozu Honda Crosstar 1,5 Hybrid model 2020 oproti tradičnímu benzínovému motoru Jazz 1,5 i-VTEC model 2019. Vycházíme z provozu v městském prostředí a na kratší vzdálenosti, pro které je tento vůz prioritně určen.

ÚSPORA PALIVA oproti konvenční verzi – Hybrid vs. Běžný spalovací motor (metodika měření spotřeby podle NEDC):

Předcházející JAZZ 1,5 i-VTEC MT DYNAMIC spotřeba ve městě 7,2 litrů/100 km
Nový CROSSTAR 1,5 Hybrid e-CVT EXECUTIVE spotřeba ve městě 2,7 litrů/100 km

!!! Při průměrné ceně 45,- Kč za litr benzínu vychází finanční úspora při celkovém nájezdu 100.000 km na významných 202.500,- Kč !!!

Krása detailu
Novinkou v sestavě je Crosstar. Byl vyvinut s ohledem na dynamický aktivní životní styl a vyznačuje se výraznou svalnatou stavbou s výraznou mřížkou, elegantními integrovanými střešními ližinami a zvýšenou světlou výškou pro snadnější přístup a velkorysý výhled z vozu.


Začněte s "OK Honda"
Hlasem aktivovaný osobní asistent Honda s vámi může vést přirozený rozhovor pomocí kontextového porozumění a naučit se, jak vám poskytnout relevantní odpovědi. Pokud tedy potřebujete zjistit předpověď počasí, najít svou oblíbenou hudbu nebo vyhledat restauraci, osobní asistent Honda je tu pro vás.


Nová perspektiva
Zcela nový Crosstar vám nabízí panoramatický výhled, aby měl řidič skutečný širokoúhlý zážitek. Tato zlepšený výhled z vozu poskytuje nejen sebejistý přehled v provozu, ale také skutečný přínos pro bezpečnost.


Aktivní bezpečnostní technologie „Honda SENSING“
Zcela nový model Honda Crosstar je standardně dodáván s vylepšenou sadou pokročilých bezpečnostních prvků díky nově vyvinuté přední širokoúhlé kameře, která vylepšuje zorné pole.  Systém pro zmírnění následků nehody společnosti Honda byl vylepšen o noční provoz, za účelem detekování chodců a cyklistů. Nyní tento systém aktivuje brzdy pro zabránění nehody také v případech, kdy protijedoucí vozidla přejíždějí nebo odbočují do dráhy vozu.

U modelu Crosstar jsou poprvé součástí standardní výbavy funkce adaptivního tempomatu a systém pro udržování v jízdním pruhu. Stejně jako systém zabránění sjetí z vozovky, který pomáhá řidiči, aby nesjel z vozovky tím, že ho upozorní, pokud zjistí, že vozidlo by mohlo překročit detekované značení jízdního pruhu nebo se přiblížit k vnějšímu okraji vozovky nebo k protijedoucím vozidlům. Detekce objektů v mrtvém úhlu společně se systémem sledování dopravy při couvání zůstávají součástí nejvyšší výbavy.

Inteligentní omezovač rychlosti rozpoznává dopravní značky vymezující rychlost a nastavuje rychlostní limit. Pokud dopravní značky ukazují nižší rychlost oproti aktuální rychlosti vozidla, rozbliká se kontrolka na displeji, spustí se zvuková signalizace a systém postupně sníží rychlost vozidla. Automatické dálkové světlomety a rozpoznávání dopravního značení zůstávají součástí nabídky Honda SENSING pro zcela nový model Crosstar.

Pasivní bezpečnost je pro společnost Honda stejně důležitá jako aktivní bezpečnost, a pro podporu ochrany cestujících v případě nehody je nový model Honda Crosstar nyní vybaven deseti airbagy, mezi něž nově patří přední středový airbag. Tento inovativní středový airbag je zabudován do opěradla řidiče a v případě nárazu vystřelí bokem a ochrání hlavy cestujících, aby se nesrazily. 


Obývací pokoj
Naše opěvovaná flexibilní sedadla Magic Seats vám poskytují všestrannost, kdykoli ji potřebujete, což vám umožní nakonfigurovat jejich uspořádání tak, aby vyhovovala více cestujícím či zavazadlům. Čalounění v provedení Crosstar je voděodolné, což znamená, že se interiér snadno vypořádá i s divokým životním stylem.


Široké využití
Přesun velkých předmětů není pro Crosstar žádný problém, protože má ohromnou přepravní kapacitu, když jsou zadní sedadla Magic Seats sklopena. Tato důmyslná konfigurace zvětšuje prostor a jeho využitelnost, aby se přizpůsobila přepravě zavazadel rozličných tvarů a velikostí.


Dotyková technologie
Nová řada Crosstar vás spojí s vaším světem pomocí naší nejnovější technologie. Samozřejmostí je digitální rádio DAB, které vám poskytne nejširší výběr stanic, zatímco nový 9” dotykový displej je vybaven displejem ve stylu smartphonu s podobným způsobem ovládání. Použitelnost dále rozšiřuje integrace Android Auto a Apple CarPlay.


Po ruce
Se svým Crosstarem se můžete kdykoli a odkudkoli spojit pomocí aplikace My Honda+, která vám kromě jiného umožní uzamknout nebo odemknout auto a odeslat cíle do navigačního systému.

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Interiér Crosstar