200331-clanky-jazz_v4_ms

HONDA JAZZ hybrid

Nová řada Jazz byla navržena s hladkým, ničím nenarušeným profilem, který je aerodynamicky efektivní a zároveň stylový. Každý detail dodává modelu Jazzu elegantní, moderní vzhled a jedinečnou osobnost.

Živý motor s rychlou odezvou

Model Jazz dokáže hladce střídat tři jízdní režimy: elektrický pohon, hybridní pohon a pohon motoru se přizpůsobí podmínkám a nejúčinnějším způsobem zajišťují vysoký výkon. Stačí nasednout, nastartovat a jet! S hybridní technologií máme více než 20 let zkušeností a nový model Jazz byl vyvinut inženýry, kteří jsou odborníky na slovo vzatí a snaží se snížit emise a zlepšit účinnost a hospodárnost motoru. Naše nová generace hybridní technologie e:HEV poskytuje dynamický a elektrizující zážitek z jízdy a poskytuje nové řadě Jazz vysoký výkon a hospodárnost provozu s nízkou produkcí emisí. Díky této pokročilé technologii je nový Jazz v dnešní době důležitější než kdykoli předtím. 

Celkový výkon 107 k / 80 kW dokáže zrychlit vůz z 0 na 100 km/h za 9,4 sekundy a maximální rychlost vozu činí 175 km/h. Výsledkem je nenáročná a pohodlná jízda, ať už projíždíte městem nebo jedete vysokou rychlostí po dálnici.

!!! Automatická převodovka je v ceně vozu bez obvyklého příplatku !!!

Pro příklad senzační hospodárnosti hybridní technologie uvádíme srovnání spotřeby a s tím souvisejících úspor nového hybridního vozu Honda Jazz 1,5 hybrid model 2020 oproti tradičnímu benzínovému motoru Jazz 1,5i-VTEC model 2019. Vycházíme z provozu v městském prostředí a na kratší vzdálenosti, pro které je tento vůz prioritně určen.

ÚSPORA PALIVA oproti konvenční verzi – Hybrid vs. běžný spalovací motor (metodika měření spotřeby podle NEDC):

Předcházející JAZZ 1,5 i-VTEC MT DYNAMIC spotřeba ve městě 7,2 litrů/100 km
Nový JAZZ 1,5 Hybrid e-CVT ELEGANCE spotřeba ve městě 2,4 litrů/100 km

!!! Při průměrné ceně 45,- Kč za litr benzínu vychází finanční úspora při celkovém nájezdu 100.000 km na významných 216.000,- Kč !!!

Naše nová generace hybridní technologie e:HEV poskytuje dynamický a elektrizující zážitek z jízdy a poskytuje nové řadě Jazz vysoký výkon a hospodárnost provozu s nízkou produkcí emisí. Díky této pokročilé technologii je nový Jazz v dnešní době důležitější než kdykoli předtím.

Začněte s "OK Honda"

Hlasem aktivovaný osobní asistent Honda s vámi může vést přirozený rozhovor pomocí kontextového porozumění a naučit se, jak vám poskytnout relevantní odpovědi. Pokud tedy potřebujete zjistit předpověď počasí, najít svou oblíbenou hudbu nebo vyhledat restauraci, osobní asistent Honda je tu pro vás.

Po ruce

Se svým Jazzem se můžete kdykoli a odkudkoli spojit pomocí aplikace My Honda+, která vám kromě jiného umožní uzamknout nebo odemknout auto a odeslat cíle do navigačního systému.

Nová perspektiva

Zcela nový Jazz vám nabízí panoramatický výhled, aby měl řidič skutečný širokoúhlý zážitek. Tato zlepšený výhled z vozu poskytuje nejen sebejistý přehled v provozu, ale také skutečný přínos pro bezpečnost.

Aktivní bezpečnostní technologie „Honda SENSING“

Zcela nový model Honda Jazz je standardně dodáván s vylepšenou sadou pokročilých bezpečnostních prvků díky nově vyvinuté přední širokoúhlé kameře, která vylepšuje zorné pole.  Systém pro zmírnění následků nehody společnosti Honda byl vylepšen o noční provoz, za účelem detekování chodců a cyklistů. Nyní tento systém aktivuje brzdy pro zabránění nehody také v případech, kdy protijedoucí vozidla přejíždějí nebo odbočují do dráhy vozu.

U modelu Jazz jsou poprvé součástí standardní výbavy funkce adaptivního tempomatu a systém pro udržování v jízdním pruhu. Stejně jako systém zabránění sjetí z vozovky, který pomáhá řidiči, aby nesjel z vozovky tím, že ho upozorní, pokud zjistí, že vozidlo by mohlo překročit detekované značení jízdního pruhu nebo se přiblížit k vnějšímu okraji vozovky nebo k protijedoucím vozidlům. Detekce objektů v mrtvém úhlu společně se systémem sledování dopravy při couvání zůstávají součástí nejvyšší výbavy.

Inteligentní omezovač rychlosti rozpoznává dopravní značky vymezující rychlost a nastavuje rychlostní limit. Pokud dopravní značky ukazují nižší rychlost oproti aktuální rychlosti vozidla, rozbliká se kontrolka na displeji, spustí se zvuková signalizace a systém postupně sníží rychlost vozidla. Automatické dálkové světlomety a rozpoznávání dopravního značení zůstávají součástí nabídky Honda SENSING pro zcela nový model Jazz.

Pasivní bezpečnost je pro společnost Honda stejně důležitá jako aktivní bezpečnost, a pro podporu ochrany cestujících v případě nehody je nový model Honda Jazz nyní vybaven deseti airbagy, mezi něž nově patří přední středový airbag. Tento inovativní středový airbag je zabudován do opěradla řidiče a v případě nárazu vystřelí bokem a ochrání hlavy cestujících, aby se nesrazily. 

Obývací pokoj

Naše opěvovaná flexibilní sedadla Magic Seats vám poskytují všestrannost, kdykoli ji potřebujete, což vám umožní nakonfigurovat jejich uspořádání tak, aby vyhovovala více cestujícím či zavazadlům. 

Široké využití

Přesun velkých předmětů není pro Jazz žádný problém, protože má ohromnou přepravní kapacitu, když jsou zadní sedadla Magic Seats sklopena. Tato důmyslná konfigurace zvětšuje prostor a jeho využitelnost, aby se přizpůsobila přepravě zavazadel rozličných tvarů a velikostí.

Dotyková technologie

Nová řada Jazz vás spojí s vaším světem pomocí naší nejnovější technologie. Samozřejmostí je digitální rádio DAB, které vám poskytne nejširší výběr stanic, zatímco nový 9” dotykový displej je vybaven displejem ve stylu smartphonu s podobným způsobem ovládání. Použitelnost dále rozšiřuje integrace Android Auto a Apple CarPlay.

Kontaktovat prodejce

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Interiér Jazz