Volné pracovní místo

Automechanik

22. května 2023
Rozšiřujeme servisní tým. Hledáme vhodného kandidáta na pozici "automechanik".

Nabízíme volná pracovní místa v našem podniku.

Co vás čeká:

  • Náplní práce bude jak klasická práce automechanika, tak i příprava k prodeji nových vozidel a motocyklů značky Honda.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Požadujeme vyučení v oboru, praxe je výhodnou, nikoliv však podmínkou.
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zručnost a fyzická zdatnost
  • Samostatnost
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, jež působí na trhu s automobily již 30 let - jsme č. 1 na trhu vozidel značky Honda v ČR.
  • Motivaci pro další rozvoj a zvyšování kvalifikace a dovedností v rámci programu Honda Dream Factory.
  • Prace na plný úvazek
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou (po absolvování zkušební doby)
  • Stravenky
  • Nástupní plat 40 000,- Kč

Těšíme se na Vás

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.